Статті

Застосування рейок маячних

Застосування рейок маячних

Маяк штукатурний застосовується як опорна направляюча база для отримання рівної поверхні при оштукатурюванні. За допомогою штукатурного маяка ви зможете вибрати відповідну товщину нанесення штукатурки, а також швидко, точно і без великих витрат отримати рівну оштукатурену поверхню. Зазвичай, напрямні виготовляються з оцинкованої сталі для нанесення штукатурки 6-ти та 10-ти міліметровим шаром...

20.01.2022
0
158
Застосування пінопласту

Застосування пінопласту

Пінопласт або пінополістирол є досить популярним теплоізоляційним матеріалом, що має полімерну комірчасту тонкостінну структуру, простір якої заповнений газом.При виборі пінопласту необхідно розуміти, що сучасні матеріали виготовляються за новими технологіями. Так, купуючи пінопласт сьогодні, будьте впевнені в безпеці цього матеріалу, адже виробники, дотримуючись нових технологій, додають до склад..

20.01.2022
0
150
Як робити бетонну стяжку підлоги

Як робити бетонну стяжку підлоги

Як робити бетонну стяжку підлогиБетонна стяжка підлоги - один з найбільш надійних і ефективних варіантів його облаштування. Вона служить прекрасною базою для укладання будь-яких декоративних покриттів, і може сама виступати в якості верхнього шару підлоги.Переваги стяжкиКрім доступної ціни, стяжка підлоги має також масу інших переваг:швидке і ефективне вирівнювання поверхнінадання додаткової міцно..

14.11.2018
0
666
Зведення стін з ГКЛ в квартирі

Зведення стін з ГКЛ в квартирі

Зведення стін з ГКЛ в квартиріПро переваги гіпсокартону відомо багато, складно недооцінити його прекрасні експлуатаційні та технічні характеристики. Саме тому, він все частіше використовується як матеріал для оздоблення стін всередині житлових приміщень.Матеріали і інструментиПроцес монтажу не вимагає особливих професійних навичок або дорогого устаткування, навіть новачок зможе легко звести стіни ..

14.11.2018
0
752
Вибір магазину будівельних матеріалів

Вибір магазину будівельних матеріалів

Вибір магазину будівельних матеріалівКожен з нас хоч раз у житті стикався з необхідністю покупки будівельних матеріалів, і цей процес забирає, часом, чимало сил і часу. Як же вибрати надійний магазин, з яким буде легко і приємно працювати?Характеристики надійного постачальника:Основа зваженого і грамотного вибору - це повноцінне володіння інформацією, саме тому, ми пропонуємо до Вашої уваги ті кри..

13.11.2018
0
829