Цокольна планка у Дніпрі


71.00 грн/штука

В наявності

Призначення цокольної планки

При облаштуванні системи теплоізоляції фасадів важлива кожна деталь, адже тільки дотримуючись технології монтажу утеплювачів, можна досягти якісного і довговічного результату. У цьому огляді ми розповімо, що таке цокольна планка та у чому її переваги.

Чому важливо придбати цокольну планку?

Стартовий профіль можна зустріти на фасадах промислових будівель, приватних будинків та багатоповерхових житлових будинків. Профіль поєднує дві функції – захисну і декоративну. Він задає опорну точку під час укладання теплоізоляції та гарантує чіткий рівень. Крім того, профіль надає фасаду завершеного та естетичного вигляду, що також важливо.

Процес монтажу дуже простий і доступний навіть будівельникам-початківцям, а стійкість до перепадів температур і підвищеної вологості дозволяє працювати в будь-яких кліматичних умовах. Планка має П-подібну форму перерізу, де подовжена задня полиця кріпиться до стіни. Передня полиця є опорою для першого ряду теплоізоляційних плит. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити цокольну планку, ціна якої вас приємно здивує, а також підібрати виріб потрібної ширини, відповідно до товщини утеплювача. Для проведення робіт достатньо базового набору інструментів та мінімальних будівельних навичок.

Переваги використання стартового профілю:

  • задає точний рівень при укладанні теплоізоляції
  • захищає від проникнення гризунів із боку цоколя
  • захищає утеплювач від механічних пошкоджень у нижній частині будівель
  • приховує нерівності стін, виводячи їх у єдину лінію
  • захищає теплоізоляційний шар від провисання та відшаровування
  • підвищує його стабільність та ефективність
  • перфорована структура перешкоджає накопиченню вологи в утеплювачі
  • полегшує робочий процес

Де придбати цокольну планку в Дніпрі недорого?

Звісно ж зі складу будівельної бази "Фенікс центр"! У нас ви також зможете замовити утеплювачі, скловолоконну сітку, клейові та штукатурні суміші, елементи кріплення та інші будматеріали за доступною вартістю. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, що потрапляє на склад, а значить, ви можете бути впевнені, що купуєте надійні будівельні матеріали.

При прорахунку замовлення менеджер врахує всі нюанси і підбере товар з прийнятною вартістю. Для зручності клієнтів надаються послуги доставки. Таким чином, оформити та отримати замовлення можна, не виходячи з дому, що значно заощадить ваш час та сили!