Гранвідсів в Дніпрі


36.00 грн/мешок

В наявності

Гранвідсів в Дніпрі

Гранвідсів у Дніпрі

Гранітний відсів – це результат дроблення гранітних гірських порід. Це унікальний екологічно чистий матеріал природного походження з широкою сферою застосування. Відмінні технічні характеристики і доступна ціна гранітного відсіву роблять його затребуваним як на великих будівельних майданчиках, так і у приватних домовласників.

Застосування гранвідсіва в будівництві і не тільки

Купивши гранітний відсів, ви отримуєте матеріал з широким спектром застосування. Він незамінний в будівельних і оздоблювальних роботах, серед яких:

  • виготовлення бетону
  • виготовлення будівельних розчинів
  • будівництво і ремонт дорожніх покриттів
  • оформлення прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, ландшафтний дизайн
  • виготовлення дренажів і фільтрів

Це далеко не повний список робіт, де знаходить застосування цей недорогий і ефективний матеріал. Використання відсіву в будівельних розчинах покращує їх міцність і щільність, а також сприяє рівномірному розподілу навантаження після застигання. Крім того, він служить сполучною ланкою всіх компонентів суміші, надаючи їй оптимальну консистенцію. Гранвідсів в мішках використовується також в сільськогосподарських цілях.

Купити гранвідсів в Дніпрі і отримати масу переваг

Відсів – це по суті побічний продукт виготовлення щебеню, що обумовлює його низьку вартість. Доступна ціна гранвідсіву поєднується з такими перевагами, як:

висока міцність

  • стійкість до впливу вологи
  • стійкість до перепадів температур і морозів
  • хороша сипкість, можливість заповнення важкодоступних місць

З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що купити гранвідсів для будівельних і оздоблювальних робіт буде економічно доцільно і вигідно в усіх відношеннях.

"Фенікс центр" – кращий інтернет магазин будматеріалів у Дніпрі

На нашому сайті ви зможете замовити щебінь, гранвідсів (фракцією до 5мм.), пісок та інші будівельні матеріали за лояльними цінами. Досвідчені менеджери допоможуть сформувати замовлення і організують швидку доставку на об'єкт. При наявності відповідного транспорту, ви зможете забрати товар самовивозом зі складу. Професіоналізм і уважний підхід до кожного клієнта – ось основні принципи роботи компанії "Фенікс центр"!