Про компанію

Компанія «Фенікс Центр» успішно функціонує на ринку будматеріалів. І цьому сприяє грамотно поставлена ​​мета - за допомогою інтернет-магазину fenixcentr.dp.ua спростити завдання клієнтам в купівлі необхідних їм будівельних матеріалів. Зручне розташування складів грає тут не останню роль. Найперший і став згодом основним склад знаходиться на Московському проспекті в місті Харків. Склад на Холодній горі був відкритий в 2014 році навесні і миттєво завоював популярність споживачів.

З 2016 року відкрито склад в м. Київ за адресою вул. Будіндустрії 7, з 2017 року відкрили в Київському регіоні ще один склад за адресою м. Вишневе, вул. Київська, 23.

Коло наших клієнтів досить широкий. Це будівельні організації, підприємства, що реалізують будівельні матеріали і здійснюють ремонт і благоустрій своїх приміщень. Також нашими клієнтами стають ремонтно-будівельні бригади і окремі суб'єкти, зайняті ремонтом своїх квартир і будинків.

Що стосується принципів роботи компанії, то, без сумніву, на першому місці улюблена багатьма приказка «Не відкладай на завтра те, що може бути зроблено сьогодні». Працівникам компанії «Фенікс Центр» вдається втілювати цей принцип в дію, оскільки професіоналізм планування і відповідальна реалізація задуманого є нашими сильними сторонами. Ми вважаємо, що набагато більш високий результат досяжний, якщо вчасно використати сприятливі можливості, а не покладатися на «авось» і потім вирішувати виниклі проблеми. Дуже важливими етапами є і обов'язкове планування діяльності для оцінки результативності, і контроль за цією результативністю. Зневага до невеликих деталей може істотно вплинути на великі плани, і ми завжди пам'ятаємо про це.

Компанія «Фенікс Центр» передбачає потреби ринку, швидко реагує на його запити і на діяльність конкурентів. Наші інновації, управління і робота засновані на знаннях, а не на думках і міркуваннях - здатність використовувати різні знання істотно відрізняє один бізнес від іншого, і ми робимо це нашим козирем.

Основні цінності нашої організації - це партнерські відносини. Клієнти по достоїнству цінують діяльність компанії і комплексність пропонованих послуг.

Наша фірма прекрасно розуміє значення кадрової політики, активно заохочуючи ініціативу і творчий підхід до виконуваної роботи. Ми прагнемо реалізувати потенціал кожного нашого співробітника і розвиваємо управлінські таланти. Тому з «Фенікс Центр» приємно працювати у всіх сенсах.