Новини

ТМ LACRYSIL

ТМ LACRYSIL

"Полімер-Лак" - на сьогодні єдине підприємство в Україні, яке виробляє акрилові клеї. Воно зайшло на ринок лакофарбових виробів у 1993 року у статусі виробничо-комерційної фірми. Завдяки активній діяльності та штату професіоналів вони виросли до високотехнологічного виробництва. У 2007 році підприємство дало старт проекту під назвою «Виробництво акрилових та силіконових герметиків, клеїв». В його ..

20.01.2022
0
174
Техноніколь

Техноніколь

Корпорація ТЕХНОНІКОЛЬ - провідний міжнародний виробник надійних та ефективних будівельних матеріалів та систем. Компанія пропонує ринку новітні технології, що поєднують у собі розробки власних наукових центрів та передовий світовий досвід.Місія ТЕХНОНІКОЛЬ — робити якісні, надійні, ефективні будівельні матеріали та рішення доступними для кожної людини у світі. У своїй діяльності співробітники ком..

20.01.2022
0
147
Ореол-1

Ореол-1

Група виробничих компаній "Ореол-1" успішно працює на будівельному ринку з 1990 року. Продукція виробляється у широкому асортименті, щоб повною мірою задовольнити потреби найширшого кола покупців – від приватного клієнта до великих будівельних компаній.На сьогоднішній день до складу групи компаній входять два заводи. Перший (м. Київ) – спеціалізується на виробництві бітумних мастик. Другий (м. Вас..

20.01.2022
0
139
POLIMIN

POLIMIN

FOMALGAUT-POLIMIN – єдина українська компанія, яка сертифікувала понад 40 видів продукції за європейськими стандартами. Асортимент продукції налічує понад 120 найменувань, серед яких представлені наступні продуктові групи: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки та ґр..

20.01.2022
0
168
Knauf

Knauf

«КНАУФ» - це комплексні рішення, до найдрібніших деталей, продумані, ідеально гармонійні системи для будівництва. Їх відмітні ознаки: інноваційність, енергетична ефективність, економічність, надійність та гарний дизайн.Knauf пропонує комплексні рішення для будівельних робіт за допомогою комплектних систем. Knauf виробляє гіпсокартонні листи, сухі будівельні суміші, штукатурні машини PFT та тепло- ..

20.01.2022
0
152
CERESIT

CERESIT

Важливу частину напряму з розробки та виробництва матеріалів для ремонту та будівництва компанії Henkel займають будівельні суміші та клеї під брендом CERESIT. Суміші CERESIT включають п'ять категорій продуктів:системи матеріалів для плиткового облицювання: клеї для плитки, затирання тощо;системи матеріалів для влаштування підлог: самовирівнювальні суміші, клеї для підлогових покриттів, матеріали ..

20.01.2022
0
171